Апартаменти Casa Del Conde

  • 141 м²
  • 3 спальні
  • 2 ванни кімнати
  • 6 гостей
  • 3 ліжка

На відстані 6-хвилинної прогулянки від готелю Апартаменти Casa Del Conde Малага є декілька цікавих туристичних місць, зокрема Інтерактивний музей музики. Приватна парковка знаходиться на території та доступна за 15 EUR на добу.

Це помешкання пропонує номери з зоною відпочинку і обідньою зоною з системою клімат-контролю. Окрім кавоварки, номери мають письмовий стіл. У ванних кімнатах є, не лише душова кабіна і окремий туалет, але й фен і банні рушники.

На відстані 6-хвилинної прогулянки від цього готелю Малаги знаходиться ресторан El Pimpi, який пропонує середземноморську кухню.

Готель Малаги розташований районі Malaga Centro, недалеко від Малазького собору. Найближчі історичні пам'ятки включають фортецю Малаги, розташовану лише за 0.8 км від готелю Малаги. За 16 хвилини пішки ви знайдете центральний ринок "Атарасанас". Автобусна зупинка Plaza de la Marina також знаходиться на близькій відстані від Апартаменти Casa Del Conde.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Апартаменти Casa Del Conde Малага
Hotel Broe-Adults Recommended
Ціна лише для моб. пристроїв

Hotel Broe-Adults Recommended

9.0
Блискуче 4311 відгуків
115 м від помешкання
USD 118 USD 106
за ніч
Joya Suites Calle Victoria
Ціна лише для моб. пристроїв

Joya Suites Calle Victoria

141 м від помешкання
Ayz Frailes - Auto Check-In Property (Adults Only)
Ціна лише для моб. пристроїв

Ayz Frailes - Auto Check-In Property (Adults Only)

5.6
Непогано 1247 відгуків
198 м від помешкання
USD 38 USD 34
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Малага Аеропорт
    14 км

    Залізничні вокзали

    Malaga Train Station
    2 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Зона відпочинку
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Дизайн

    • Підлога з килимовим покриттям

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 18:00
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 12:00
    Часті питання
    • 🌇
      Яка відстань від готелю Апартаменти Casa Del Conde до центру міста?
      До центру Малаги можна дістатися за 10 хвилин ходьби від готелю Апартаменти Casa Del Conde.
    • Чи знаходиться аеропорт поруч з готелем Апартаменти Casa Del Conde?
      Найближчий аеропорт до готелю Апартаменти Casa Del Conde - Малага (5 км), до нього можна дістатися за 20 хвилин їзди.
    • 🚗
      У готелі Апартаменти Casa Del Conde є гостьова автостоянка?
      Так, за 15 EUR на добу, гостям готелю Апартаменти Casa Del Conde надається приватна парковка.
    • Чи є у номерах цього готелю робоче місце?
      У деяких номерах цього готелю є робочий простір.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Малага Аеропорт
    14 км

    Залізничні вокзали

    Malaga Train Station
    2 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Апартаменти Casa Del Conde Малага

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити